PIERWSZY WPIS NA BLOGU

Pierwszy wpis na blogu

Długo zabierałam się za pierwszy wpis. Czasami mamy taki strach przed działaniem i odwlekamy w nieskończoność coś, co można zrobić już teraz. Jest całe mnóstwo sytuacji w życiu, kiedy decyzje musimy podejmować w ciągu kilku sekund, na przykład podczas jazdy samochodem, w trakcie rozmowy rekrutacyjnej czy nawet bawiąc się z dzieckiem w domu. Mamy też tendencję do tego, żeby nasze plany i marzenia odkładać na tzw. „lepsze czasy”. Ale czy one kiedyś nadejdą? Ciągle będziemy przecież zbyt mało wiedzieć, zbyt mało mieć na start pewnych zasobów. Może więc warto zacząć działać tu i teraz? Jutro i tak nadejdzie. Ale my będziemy już jeden dzień bliżej celu. 🙂

Dlaczego i dla kogo powstał ten blog?

Zdrowie i Edukacja to miejsce dla wszystkich tych, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Dla Rodziców, którzy szukają pomysłów na spędzanie czasu ze swoimi pociechami, którzy chcą się edukować, wiedzieć więcej i rozumieć jak przebiega rozwój tego małego człowieka.

Dla Babci, Cioci, Niani, żeby mogły czerpać inspiracje na zabawy i wspólne chwile.

Dla Nauczycieli Przedszkola i klas 1-3, żeby praca była przyjemnością i można było wprowadzić dzieci w świat z nowymi pomysłami.

To miejsce też dla tych wszystkich, którym żywienie dzieci nie jest obojętne, a przy okazji sami chcieliby zmienić swoje kiepskie nawyki.

Mam na imię Natalia. Z wykształcenia jestem pedagogiem, socjoterapeutką, promotorem zdrowia, nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Studiuję dietetykę. Uczestniczę w szkoleniach i kursach, które poszerzają mój warsztat pracy.

Prywatnie jestem żoną i mamą, zajmuję się domem i spędzam czas ze swoim dwulatkiem. Lubię gotować, jeździć rowerem, czytać. Jestem wegetarianką, staram się każdego dnia być #lesswaste, lubię góry i przyrodę. Marzę o własnym domu blisko natury i podróży dookoła świata.

Jeśli masz ochotę napisz mi coś o sobie, kim jesteś, co lubisz robić, czym się zajmujesz. Możesz tez napisać co chciałabyś/chciałbyś poczytać na blogu, jakie tematy Cię interesują w kontekście edukacji i zdrowia. Będzie mi bardzo miło i odpiszę na każdą wiadomość 🙂

Trzymajcie się ciepło!